Güvenilirmisiniz ?

Şunca senedir, bunca senedir bu sektörün içerisindeyiz demenin bir anlamı yok. YOKYOKTV' yi bilen biliyor. Müşterilerimizin verdikleri paranın karşılığını almaları, herhangi bir sorun yaşamamaları için 7/24 online kaldığımızı ve onlara bir tık kadar yakın olduğumuzu değerli üyelerimiz biliyor... 

Teknik Destek?

Alt yapımız sağlam yayınlarımız kaliteli olduğundan değerli üyelerimiz teknik desteğe ihtiyaç duymamaktadırlar. Biz yinede ekip olarak Sabah 10:00 akşam 01:00 saatleri arasında bilgisayar başındayız.

Ödeme yaptığımda üyeliğim ne zaman aktif olur?

Ödeme yaptığınızda yayınlarınız anında aktif edilir üyelik bilgileriniz tarafınıza iletilir.

Üyelik Bilgilerimi kaybettim nasıl bulurum?

Üyelik bilgilerinizi kaybettiyseniz lütfen bizimle iletişime geçin üyelik bilgilerinizi güncelleyelim ve tarafınıza iletelim.

İPTV izlemek için internet hızım en az kaç olmalı?

SD ve HD yayınlar için en az 20 Mbit İnternetinizin olması gerekmektedir. 20 Mbit altında hız olduğu zaman bağlantıda problemler yaşayabilirsiniz. 4K yayınlarımızı en az 25 Mbit hızla izleyebilirsiniz.

Yayınlarda kesilme ve donma gibi sorunlar olurmu?

Teknik bir problem olmadığı sürece yayınlarımızda kesilme ya da donma yaşamazsınız. Fakat bu sistem illegal bir sistemdir bunu göz önünde bulunduralım sorun yaşadığınızda bizimle mutlaka iletişime geçiniz.

Dizi ve filmler ne sıklıkla güncellenir?

En güncel en yeni filmler ve diziler anında ekranınıza gelir. 3D, 4K ve Belgesel gibi VOD arşivimiz ile gerçek kaliteyi hissedersiniz.. VOD’lar her ay rutin bir şekilde güncellenir.

Aynı anda başka cihazlardan izleyebilirmiyim?

Tek bağlantılı üyeliklerde aynı anda sadece 1 cihazdan izleyebilirsiniz. Aynı anda farklı cihazlardan açtığınız zaman otomatik olarak yayın kapanacaktır.

Hangi kanallar var? İPTV kanal listesine nasıl ulaşırım?

Kanal listemiz üyelerimize özeldir. Kanal listemizi, Dizi ve Film arşivimizi görebilmek için sitemize üye olmanız gerekmektedir.

4K Kalitesinde İPTV nasıl seyredebilirim?

Kaliteli bir internet hattı isteyen iPTV 4K yayınları, 4K destekli cihazlarda daha iyi bir performans gösterir. Kanallarımız ve VOD yayınlarımız İçerisinde 4K yayınlar bulabilirsiniz.